چه مدل کاشت ناخنی به مدل دست ها و ناخن های تان می آید؟

کاشت ناخن دارای انواع مدل های گوناگونی می باشد که اکثر خانم ‌ها به دلایل مختلفی انجام می ‌دهند. بعضی ها برای زیبایی و بعضی دیگر به دلیل مشکلات ناخن‌ های شان، این کار را انجام می دهند. استفاده از این ناخن ها برای افرادی که ناخن های ضعیف و شکننده ای دارند و همچنین افرادی که عادت به جویدن ناخن دارند بسیار مناسب است چون مانع آن ها می ‌شود. این ناخن‌ های مصنوعی در اندازه ‌های گوناگون و در رنگ های طبیعی و متنوعی موجود می ‌باشند. در کل می توان گفت ۵ مدل ناخن وجود که افراد باید با توجه به دست ها و ناخن های شان، می توانند مدل مناسب را برای خود انتخاب کنند.

 1. مدل ناخن بیضی

این مدل از ناخن برای انگشتان کوتاه و پهن هم برای انگشتان بلند و کشیده مناسب است.

 1. مدل ناخن بیضی، مربعی

این مدل برای اکثر خانم ها مناسب است.

 1. مدل ناخن مربعی

ناخن های مربعی نیز برای انگشتان کوتاه مناسب هستند.

 1. مدل ناخن گرد

را باریک و بلندتر نشان خواهد داد، بنابراین اگر انگشتان تان باریک است، بهتر است که این مدل را انتخاب نکنید.

 1. مدل ناخن بادامی

این مدل کاشت ناخن برای ناخن های کوتاه مناسب نیست اما برعکس روی انگشتان بلند و کشیده بسیار زیبا و جذاب است. از آن جا که این مدل ظریف و کشیده است، اگر انگشتانی باریک و بلند دارید، حتما آن را امتحان کنید.

انواع کاشت,انواع کاشت ناخن,کاشت ناخن,

انواع کاشت ناخن

 • کاشت ناخن ماربل

در این مدل طراحی ناخن به شکل سنگ مرمر می باشد. یعنی در انتها طراحی ناخن شما به شکل سنگ طبیعی خود نمایی خواهد گرد. در این روش ابتدا پودر گچی بر روی ناخن قرار گرفته و سپس با لاک مشکی بر روی آن خط های نا متوازن کشیده می شود. پس از آن به واسطه استون یا لیکویید بر روی رنگ مشکی کشیده و آن ها را به شکل رگه های سنگ مرمر هدایت خواهید کرد.

 • کاشت ناخن بیبی بومر

یکی از انواع کاشت، بیبی بومر است که در این کاشت تلاش برای رفع عیوب ظاهری ناخن و کوتیکول ها می باشد و باید از دو رنگ مختلف به گونه ای استفاده گردد که رنگ ها در میانه ناخن در یک دیگر محو گردند و هیچ خط فرضی در میان آن ها مشخص نباشد.

 • کاشت ناخن پودری

کاشت پودری از لحاظ زیبایی و مقاومت رتبه اول را به خود اختصاص داده است. در کاشت ناخن پودری اول ناخن مصنوعی را که همان تیپ است از اوایل ناخن می چسبند و به اندازه ای که دوست دارند کوتاه می کنند. بعد ضد قارچ و بعد شروع به زدن مواد کاشت روی ناخن می کنند. بعد از تمام شدن این کار، ناخن ها احتیاج به سوهان کاری دقیق و فراوان دارند.

کاشت ناخن ماربل,انواع کاشت,انواع کاشت ناخن,

 • کاشت ناخن میکس

یکی از جدیدترین و بهترین روش برای کاشت می باشد که ترکیبی از دو نوع کاشت پودری و ژله ای است. در این روش از کاشت ناخن، بعد از ضد قارچ کاشت پودری را انجام می دهید. بعد از سوهان کشی لایه ای از ژل را روی ناخن می گذارند و داخل دستگاه یووی خشک می کنند.

 • کاشت ناخن ژله ای

شیوه کاشت ناخن ژله ای با کاشت ناخن پودری یکی است و فقط مواد آن ها تفاوت دارد. در کاشت ژله ای بعد از ضد قارچ مواد ژل را روی ناخن ها می زنند و دست را می گذارند توی دستگاه یووی تا خشک شود.

 • کاشت ناخن دیپینگ

دیپینگ نوعی از کاشت است که در آن از قلم استفاده نمی شود و برای انجام کار تنها از پودر و پرایمر استفاده می گردد. ابتدا بر روی ناخن پرایمر زده و سپس قسمتی از ناخن را به پودر آغشته و خارج می کنند. این روش را تا زمانی ادامه می دهند که به ضخامت دلخواه برسند و سپس شروع به سوهان کشی ناخن می کنند.

کاشت ناخن,کاشت ناخن ماربل,انواع کاشت,

 • کاشت ناخن قالبی

در این نوع کاشت ناخن، مواد کاشت روی ناخن مصنوعی زده می شود و بعد از ضد قارچ زدن روی ناخن ها این ناخن مصنوعی را روی ناخن فشار می دهند تا بچسبد و بعد ناخن مصنوعی را می کنند. از آن جای که این نوع کاشت احتیاج به سوهان کشی ندارد بعد از مدت کوتاهی به اصطلاح ناخن هوا می گیرد.

 • کاشت ناخن گریم یا فرنچ

در این نوع از روش می توان صدف ناخن را طراحی کرده و زیبایی بیشتری را برای ناخن ها ایجاد کرد. برای این روش ابتدا باید با پودر هلویی و یا دیگر پودر های کاور صدف ناخن را طراحی کرده و سپس خط فرنچ طراحی گردد. خط فرنچ به صورت یک خط مستقل و کاملا جدا از خط صدف ناخن طراحی می گردد و در نهایت زیبایی بیشتری را برای ناخن ها ایجاد می کند. این روش یکی از انواع کاشت زیبا و پر طرفدار می باشد.

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *