انتخاب لباس مناسب برای دورهمی

یکی از کارهای سالم که باعث شادی و سلامتی تقویت روحیه می شود برگزار کردن دور همی های دوستانه و خانوادگی می باشد. از مهم ترین بخش این مهمانی ها انتخاب لباس مناسب برای دورهمی و مهمانی های دوستانه و خانوادگی است که مهم ترین نگرانی اکثر خانم ها داشتن لباس مناسب که من( چی باید بپوشم) انتخاب مناسب لباس برای دور همی ها بستگی به نوع مهمانی، پوشش و سلیقه شخصی فرد و هم چنین فصل گرما یا سرما و…. نیز خواهد داشت.ما را همراهی کنید تا در این قسمت شما را برای انتخاب مدل لباس برای مهمانی خانوادگی ایرانی بیشتر راهنمایی کنیم.

انتخاب لباس مناسب برای مهمانی

انواع لباس های پاییزی,لباس,لباس کتان,

برای لباس پوشیدن در مهمانی دوستانه یا خانوادگی باید اول شرایط مهمانی را سنجید؛ اگر دور همی شما دوستانه است برای انتخاب لباس دست شما باز تر است و راحت تر می توانید یک لباس انتخاب کنید.

به طور مثال یک تاپ زیبا به همراه یک دامن کوتاه و یا شلوار ترکیب جذاب و دوست داشتنی را تشکیل می دهند و یا یک شومیز ساده و شیک، تونیک و …. از لباس های هستند که می توان برای دور همی ها دوستانه استفاده کرد. لذا دقت کنید ک به هیچ عنوان از لباس های مخصوص شب برای دور همی دوستانه استفاده نکنید.

 انتخاب لباس مناسب هر فصل

نکته ای که باید قبل از انتخاب لباس مناسب برای دورهمی در نظر داشت توجه به فصل و گرمی و سردی هوا می باشد.

برای مثال اگر قصد رفتن به دورهمی را در فصل زمستان دارید می توانید با انتخاب یک بافت ساده و نازک به همراه یک شلوار جین مشکی یا رنگی به راحتی استایل خود را جذاب و زیبا تر کنید.

در فصل تابستان شما می توانید یک تاپ دو بندی به همراه یک شلوار جین یا کتان به راحتی با هم ست کنید علاوه بر زیبایی استایل خود لباس راحتی را انتخاب کرده اید که در آن احساس راحتی و آرامش می کنید زیرا انتخاب لباس مناسب نقش مثبتی در آرامش و راحتی شما در مهمانی و دورهمی خواهد داشت.

انواع لباس مخصوص دورهمی

انواع لباس های پاییزی,لباس,لباس کتان,

دغدغه همیشگی خانم ها این برای مهمانی رفتن این است که لباس تکراری نباشد. هم چنین به نوع لباس که در آن احساس راحتی و در عین حال شیک پوشی بودن را برای خانم ها فراهم کند بسیار مهم است. به همین دلیل وقت زیادی را برای خرید لباس صرف می کنند که بتوانند لباس های را که ترکیب قشنگی با هم دارند انتخاب کنند. در این بخش ما قصد داریم که چند گزینه لباس مناسب دورهمی که ترکیب جذاب و شیک را خواهد ساخت را به شما عزیزان معرفی کنیم.

  • دامن به همراه شومیز
  • تی شرت ساده به همراه بگ
  • پیراهن کوتاه گل گلی ساده به همراه کفش پاشنه بلند ترکیب بی نظیری به استایل شما می بخشد.
  • کت و شلوار ساده و تقریبا گشاد
  • شومیز خال خالی به همراه شلوار مشکی
  • شلوار پارچه ای گشاد به همراه یک تی شرت
  • شومیز ساده سفید به همراه شلوار لگ چرم مشکی
  • شلوار جین گشاد به همراه یک تی شرت سفید ساده

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *