معرفی شلوار مام استایل | فرق شلوار مام فیت و مام استایل چیست؟

شلوار های مام استایل به شلوار هایی گفته می شود که فاق آن ها نسبت به شلوارهای دیگر بلند تر است. که پاچه این شلوار ها راسته، رنگ آبی روشن دوخته می شود. شلوار مام استایل از مدل های قدیمی می باشد. که در این چند سال اخیر تقریبا از سال 2018 مد شده است. متاسفانه بر خلاف بسیاری از نظرات که این مدل شلوار مناسب بسیاری از اندام ها نمی باشد، باید بگویم که این کاملا غلط است زیرا شلوار مام استایل به دلیل فرم خاصی که دارد مناسب برای هر اندام مانند (چاق، لاغر، قد کوتاه، قد بلند) نیز می باشد.

اسلش,انواع شلوار,مام استایل,

حتی این شلوار به دلیل گشاد بودن در بین مادران هم طرفداران بسیاری دارد. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا شما را با طرز صحیح ست کردن شلوار های مام استایل راهنمایی کنیم.

فرق شلوار مام فیت و مام استایل چیست؟

امروزه تغییراتی در این مدل شلوار ها ایجاد کرده اند این است که یک قسمت از پاچه شلوار را تا می کنند که مقداری این مدل شلوار بروز تر شود. شلوار مام فیت نیز مانند شلوار هاس مام استایل فاق بلندی دارد. اما کمر شلوار مام فیت از قسمت بالای ناف بسته شده است.دیگر فرق شلوار مام فیت و مام استایل چیست؟ در این است که جنس شلوار مام فیت از لحاظ ضخامت بیشتر است و گاها در دوخت شلوار مام فیت از پارچه کشی هم نیز استفاده می شود.

چگونه شلوار مام استایل را با لباس مدرن ست کنیم؟

یکی از علت های پر طرفدار بودن شلوار مام استایل این است که می شود با تقریبا با هر مدل لباسی آن را ست کرد. شما می توانید این مدل شلوار را به همراه یک شونیز. و یا سارافون حریر به راحتی ست کنید و استایل جذاب تری داشته باشید.

شلوار مام استایل پاکتی

شلوار های مام استایل پاکتی مناسب برای دختر خانم های جوانی است که طبق مد روز پیش می روند. البته پوشیدن این مدل شلوارهای مام استایل پاکتی به همراه کفش های پاشنه بلند بسیار زیبا تر می شود.

شلوار مام استایل و لباس های زمستان

  • با توجه به نزدیک شدن فصل سرما و پوشیدن لباس های زمستانی شما خیلی راحت می توانید استایل خودتان را خاص و زیبا تر کنید. پوشیدن یک پولیور زمستانی به همراه یک بوت ساده می تواند به شما در خاص بودن و شیک بودن استایل تان بسیار کمک کند.
  • مام فیت,اسلش,انواع شلوار,

شلوار های مام استایل و پالتو کتی کوتاه

داشتن این طرز تفکر که پالتو کتی کوتاه را نمی توان با هر مدل شلواری پوشید کاملا اشتباه است. ست کردن پالتو کتی کوتاه همراه با شلوار مام استایل و پوشیدن یک کفش اسپرت ساده به راحتی می توانید تیپ بسیار جذاب و شیکی داشته باشید. مطمئنا هرگز از پوشیدن این مدل لباس ها پشیمان نخواهید شد.

شلوار مام استایل مناسب برای هر فصلی

خوشبختانه به دلیل دوخت خاص این شلوار شما می توانید این شلوار خاص و زیبا را در فصلی به راحتی با لباس های مختلف ست کنید. برای مثال در فصل تابستان با پوشیدن یک تی شرت ساده اسپرت به همراه یک مانتو مشکی و کفش اسپرت استایل خاصی داشته باشید.

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *