معرفی خوشگل ترین حیوانات ماده در جهان

حتی در قلمرو حیوانات هم زنانی مملو از زیبایی زندگی می کنند! زیبایی! کلمه که وجودش تنها در دنیای انسان ها نیست! بلکه می توانید طیف وسیعی از زیبایی را حتی در دنیای حیوانات هم مشاهده کنید! در این مقاله شما را با حیوانات ماده در دنیا که بسیار زیبا هستند آشنا خواهیم کرد که احتمالاً ذهن خلاق شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

آفتاب پرت,حیوانات زیبا,حیوانات ماده,

گوزن وحشی

گوزن وحشی یک پستاندار که از خانواده سروید ها است. طول این حیوان تقریباً 140-160 سانتی متر و معمولاً 60-100 کیلوگرم وزن دارد، که جز با شکوه ترین حیوانات ماده در دنیا محسوب می شود.

گوزن از جذابیت کمتری برخوردار نیست، اما ظرافت گوزن ماده بر زیبایی او می افزاید. گوزن ماده نیازی به شاخ ندارد تا او را دوست داشتنی کند. در حیاط وحش گوزن های مادر رابطه بی عیب و نقص و زیبایی با فرزندان خود برقرار می کنند.

پس از زایمان، مادر از گله و فرزند  جدا می شود و فقط برای مراقب از فرزند آسیب دیده باز می گردد. گوزن وحشی ماده وقتی این دوری از فرزند را شروع می کند که حدود 20 روز گذشته باشد.

ماده قو

قو های ماده به عنوان یکی از زیبا ترین پرندگان دنیا شناخته می شوند زیرا با زیبایی تمام بال های خود را به آرامی جمع می کند. در اصطلاحات انگلیسی به آن  “Penne” می ‌گویند. این پرنده زیبا وقتی بال های با شکوهش را باز می کند طول آن به یک متر می رسد. قو جز منحصر به فرد ترین حیوانات ماده در دنیا قرار دارد.

مرغ مگس خوار

بیشتر مرغ های مگس خوار در شرق و مرکز آمریکای جنوبی زندگی می کند. این پرندگان زیبا ترجیح می دهد در مناطق نیمه باز، جنگل و مناطق ساحلی و دشت ها بمانند. اما فاصله استراتژیک خود را از جنگل بارانی را حفظ می کند.

دم مرغ مگس خوار 16 سانتی متر می باشد. پرهای شان بسیار زیباست و طیفی از تمامی رنگ های سبز، آبی و بنفش را در خود دارد. ممکن است نسبت به سایر پرندگان تهاجمی باشند اما به هر حال در حیوانات ماده زیبا حساب می شوند.

آفتاب پرت,حیوانات زیبا,حیوانات ماده,

ببر

تقریباً هیچ موجودی شگفت انگیز تر از ببرهای ماده وجود ندارد. از این رو در دسته زیباترین حیوانات ماده در دنیا محسوب می شود. زندگی ببرهای ماده ای که مادر می شوند بسیار جالب است. توله ببرها قبل از مستقل شدن حدود دو سال با مادر خود زندگی می کنند و سپس حریم خانه مادر خود را ترک می کنند تا پادشاهی خود را ایجاد کنند. طول ببر های ماده از 215 تا 230 سانتیمتر متغیر است.

روباه، ویکسن

Vixen یک روباه ماده است که از زیبایی خارق العاده ای بهره مند می باشد. ویکسن جز پستانداران کوچک و متوسط  است ​​همه چیز خوار هم می باشد.

این ماده روباه از خانواده Canidae که دارای جمجمه ای پهن، گوش های مثلثی مستقیم، بینی تیز و کمی رو به بالا و دم بوته ای بلند است. آن ها معمولاً در اندازه کوچکتر از سایر اعضای خانواده مشابه گرگ هستند.

آفتاب پرت,حیوانات زیبا,حیوانات ماده,

آفتاب پرست ماده

آفتاب پرست ماده یکی دیگر از گونه های نادر و زیبا در دنیای حیوانات است. گونه های مختلف آفتاب پرست می توانند الگو و رنگ خود را از طریق مخلوط هایی از صورتی، آبی، قرمز، نارنجی، سبز، سیاه، قهوه ای، آبی روشن، زرد، فیروزه ای و بنفش تغییر دهند و اتفاقا یکی از چیزهایی که سبب شده در فهرست حیوانات ماده زیبا جای داده شوند همین ویژگی خارق العاده است.

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *