آشنایی با بازی گروهی موبایل

بازی گروهی موبایل را می توانید با جستجو در گوگل انواع بازی های موبایل را پیدا کنید، اکثر بازی هایی که ساخته شده اند از نظر کودکان بسیار دوست داشتنی هستند؛ اما اینکه کدام یک از این بازی ها تاثیر مثبتی بر روی خلاقیت و ذهن آن ها می گذارد امری مهم می باشد. یکی از مشکلاتی که امروزه گریبان گیر افراد جامعه شده است این است که افراد هنگام شرکت در مهمانی ها نمی توانند از گوشی خود دور بمانند یا عده ای هستند که علاقه ای به بحث کردن ندارند. به جای هدر دادن وقت خود در مهمانی می توانید به سراغ بازی های گروهی بروید که به صورت چند نفره انجام می گیرند، حتی می توانید از بازی گروهی موبایل از راه دور استفاده نمایید. در این مقاله ما برای شما بازی های گروهی موبایل را شرح داده ایم که می توانید از آن ها بهره ببرید.

بازی DUAL

این بازی یک بازی آنلاین می باشد که می تواند ساعت ها شما و دوستانتان را سرگرم کند. نحوه بازی کردن با این نرم افزار به این شکل است که اول باید از طریق اتصال اینترنت به گوشی همبازی خود متصل شوید. اکنون هر کدام از افراد مانند یک شکل مربعی شکل قرار می گیرید و باید با تیرهایی که در اختیار شما گذاشته شده است بتوانید حریف مقابل خود را از بین ببرید. نکته جالب این بازی این است که شما در گوشی نمی توانید حریف مقابل خود را مشاهده کنید. اگر گوشی های موبایل خود را به هم بچسبانید می توانید صفحه کامل بازی را مشاهده کنید.

بازی Head

این نوع بازی از انواع بازی گروهی موبایل می باشد که برای شرکت در مهمانی ها بسیار مناسب است. در این نوع از بازی باید گوشی موبایل را به پیشانی خود بچسبانید تا یک کلمه به نمایش گذاشته شود. حالا سایر افراد باید با کمک یکدیگر این عبارت را حدس بزنند و بدون اینکه صحبت کنند آن را اجرا نمایند. اگر این کلمه ار درست حدس بزنند باید سرخود را رو به پایین بگیرد که عبارت تایید شود و کلمه های دیگر بر روی صفحه بیایند.

بازی دورهمی,بازی گروهی,بازی گروهی موبایل,

 بازی Jackbox Party Pack

این نوع بازی یکی از معروفترین و محبوب ترین بازی های گروهی می باشد. این پک شامل بازی های مختلفی می باشد که از بین آن ها بازی Dawful یکی از بازی های نقاشی خنده دار است. نکته مورد توجه در این بازی این است که در یکی از بازی های این پک 100 ها بازیکن می تواند در آن بازی کند و لذت ببرد. در سایر بازی ها هم تا 8 نفر می توانند بازی کنند.

بازی Keep Talking and Nobody

اگر به دنبال بازی گروهی موبایل هستید به شما توصیه می کنیم این بازی را انتخاب نمایید. می توان گفت یک بازی بسیار هیجان انگیز است که آدرنالین شما را بالا خواهد برد. برای بازی با این برنامه باید گروه های چهار نفره را تشکیل دهید. نحوه بازی به این گونه است که شما باید بمب هایی را که با چالش های پیچ در پیچی همراه هستند خنثی کنید. اگر در زمان معین شده بتوانید این بمب ها را خنثی کنید برنده می شوید.

Charade

یکی از بازی های گروهی که در بین ایرانیان جا افتاده است بازی پانتومیم می باشد. در این بازی باید دو تیم رو به روی همدیگر قرار بگیرند و تعدادی از کلمات را انتخاب نمایند و باید بدون صحبت کردن مفهوم این کلمات را به هم گروهی خود برسانید تا بتواند آن کلمه را حدس بزند. بازی پانتومیم موبایل هم همین است ولی به صورت دیجیتالی و نیازی به این نیست که شما کلمات را انتخاب نمایید نرم افزار خود کلماتی را در نظر خواهد گرفت و شما باید آن ها را اجرا نمایید.

Player Games Free 2

بازی های گروهی نیازی نیست که حتما پیچیده باشند هرچه ساده تر باشند جذابیت آن ها بیشتر خواهد بود. این نوع از بازی به تنهایی می تواند شما و اطرافیانتان را در مهمانی ها سرگرم کند. این پک از پنج دسته بازی تشکیل شده است. بازی های فکری، بازی های منطقی، بازی های ساده و بازی های حافظه که باعث می شوند ذهن شما درگیر شود. بازی گروهی موبایل می تواند شما را از کسلی در مهمانی ها دور نماید. البته که می توانید این مورد را به عنوان یک بازی گروهی موبایل از راه دور در نظر بگیرید.

بازی گروهی موبایل از راه دور,بازی موبایل,بازی دورهمی,

Bam fu

این بازی می تواند یکی از بازی های مناسب برای دورهمی ها باشد. در این بازی شما می توانید یک سری از مراحل را در صفحه نمایش خود ببینید و شما باید بر روی آن ها ضربه بزنید تا به رنگ مختص شما تبدیل شوند. اگر بتوانید تمامی آیتم ها را یک رنگ کنید برنده می شوید. این بازی را می توانید به صورت دو نفره انجام دهید، البته اگر با تبلت بازی می کنید می توانید تعداد نفرات خود را بیشتر کنید.

Mini Militia

این بازی از دومین بازی های مولتی پلیر است که یکی از محبوب ترین و معروف ترین بازی ها با بیشتر از 10 میلیون بار دانلود می باشد. در این بازی شما مانند یک سرباز در محیطی قرار خواهید گرفت و باید با استفاده از اسلحه های مختلفی که در اختیار دارید رقیب های خود را نابود کنید، شما می توانید این بازی را به صورت گروهی هم به صورت آنلاین انجام دهید. البته نسخه آفلاین این بازی هم قابل دسترس می باشد. این بازی محبوب می تواند یک بازی گروهی موبایل از راه دور هیجان انگیز باشد که در مهمانی ها و دورهمی ها می توانید خود را با آن سرگرم کنید.

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *