کفش لوفر چیست؟

انواع کفش,کفش,کفش لوفر,

کفش لوفر یا همان (کالج) خودمان یکی از انتخاب های مناسب برای دختر خانم و آقا پسر های خوش پوش و سخت پسند است.هر شخصی به طور قطع چند جفت کفش متنوع دارد که در مراسم های مختلف و جاهای متفاوت از آن ها استفاده می کنند امام متاسفانه بعد از یک مدت از مد می رود. بنابراین ما می خواهیم یک مدل کفش را به شما معرفی کنیم که هم برای خانم ها و هم برای آقایان طراحی شده است. کفش لوفر انواع مختلفی دارد که مورد تایید تیپ ها و سلیقه های مختلف قرار می گیرد.

در این قسمت ما قصد داریم که شما را با انواع کفش لوفر آشنا کنیم و توضیحاتی را در مورد این کفش به شما بدهیم.

ویژگی های کفش لوفر

کفش لوفر یا به قول ما ایرانی ها کالج؛ که ساخت کشور نروژ و قدمت بالایی ندارد یکی از کفش های پر طرفدار در بین جوانان می باشد. کفش لوفر از ویژگی های خاصی برخوردار است که در این بخش چند مورد را برای شما باز گو خواهیم کرد.

_ این کفش بند ندارد

_ پاشنه کوتاهی دارد

_ ساق کفش لوفر کوتاه تا زیر قوزک پا است

_ زبانه بلندی ندارد

_ نوک کفش لوفر معمولا گرد است

_ و در همه مدل ها روی کفش را با چرم به شکل پاپیون تزیین می شود.

 

ست کردن کفش لوفر

انواع کفش,کفش,کفش لوفر,

کفش لوفر جز آن دسته از کفش های است که ست کردنش با انواع لباس های مختلف مانند؛ لباس های مجلسی، کت و شلوار رسمی، مانتو رسمی و حتی لباس های اسپرت و روزمره را به راحتی می توان ست کرد.

اما دقت داشته باشید که رنگ کفش لوفر را با چه لباس های ست کنید تا به شما استایل زیباتری ببخشد.

به طور مثال؛ کفش چرم مشکی لوفر برای لباس های رسمی و مجلسی بسیار مناسب تر است.

و یا کفش سبز، سورمه ای، زرشکی لوفر برای ست کردن با لباس های جین، کتان و اسپرت ترکیب زیبا تری به لباس ها و استایل شما می دهد.

نکته ای دیگر در مورد کفش های لوفر این است که به خاطر کوتاه بودن ساق کفش بهتر است از جوراب استفاده نکنید و با شلوار های کوتاه و شلوار های که پاچه آنها تا خورده است بپوشید.

البته عده ای از دختر خانم جوان بنابر دلایل و اعتقادات خاصی این کفش ها را با جوراب و دامن می پوشند که باز هم ترکیب زیبای خواهد شد و استایل زیبایی خواهند داشت. حتی آقایان هم می توانند این کفش ها را با جوراب استفاده کنند.

لازم به ذکر است کفش های لوفر متعلق به فصل خاصی نمی باشد و در همه فصل ها قابل استفاده است.

انواع کفش لوفر

لوفر پنی؛ این مدل کفش لوفر به سبک ساده ای طراحی شده که با انواع شلوار های جین، پارچه ای و اسپرت می توان ست کرد.

لوفر بیف رول؛ کفش پنی یا همان بیف رول که به تازگی طراحی شده مناسب برای قرار های روزانه و محل کار است.

لوفر منگوله دار؛ منگوله ای بر روی زبانه کفش طراحی شده است که جلوه زیبایی به کفش بخشیده؛ که طراحی خاص و جذاب این مدل مناسب برای کت شلوار های اسپرت، مجلسی بسیار زیبا خواهد شد و حتی می توان برای استفاده از این مدل در قرار روزانه و حتی شلوار های جین هم ست کنید که استایل زیبایی به شما خواهد داد.

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *