قانون جذب عشق چیست و چه مراحلی دارد؟

آیا قانون جذب عشق حقیقت دارد؟

قانون جذب عشق، از مهمترین قوانین جذب است چرا که در تمام عالم هستی نیرویی قدرتمندتر از نیروی عشق وجود ندارد، بالاترین ارتعاشی که می توانید از خود ساطع کنید، احساس عشق است. اگر هر فکر خود را سراسر عشق و مهربانی کنید، اگر همه چیز و همه کس را دوست داشته باشید، زندگیتان رنگ دیگری به خود می گیرد، چنان که تغییرات آن را  در زندگی حس خواهید کرد.

برخی از متفکران، قانون جذب را قانون عشق نامیده اند. اگر نسبت به دیگران اندیشه نامهربانانه داشته باشید، این اندیشه اول از همه متوجه خودتان است و نمی تواند به کسی دیگر آسیب برساند. زمانی قدرت بیشتری خواهید داشت که احساس عظیم عشق را در وجود خود دریابید و این عشق را به دنیای بیرون خود، هر چه بیشتر هدیه دهید.

اگر از راه محبت، حمایت، همدلی، تشویق، قدردانی و هر احساس خوب دیگری با جهان هستی و انسان ها ارتباط برقرار کنید، این احساس خوب به شکل های متفاوتی به زندگی خودتان بازمی گردد اما اگر ارتعاشات منفی مانند کینه، دشمنی، خشم، غیبت و عیب جویی یا هر حس منفی دیگری را به جهان هستی بفرستید، کائنات آن را به زندگی خودتان بازمی گرداند.

روش جذب عشق

برای این که بتوانید در زندگی خود عشق بیشتری را تجربه و احساس کنید، باید ارتعاشات مثبت بیشتری را به کائنات بفرستید که برای این کار می توانید از روش های مختلفی استفاده کنید. اما اول هر چیز بیایید این سوال را از خود بپرسیم. آیا من خودم را دوست دارم؟ یا چقدر خودم را دوست دارم؟ هر چه بیشتر خود را دوست داشته باشید، هر چه بیشتر درمورد خود احساس خوبی داشته باشید، بهتر می توانید عشقی که به دنبال آن هستید را دریافت کنید.

قانون جذب برای ازدواج با شخص مورد نظر,قانون جذب عشق از راه دور,قانون جذب عشق و ازدواج,

دوست داشتن خود

برای اینکه بتوانید آن چه اکنون هستید را تغییر دهید، برای اینکه بتوانید علاقه مندی های خود را جذب کنید، قبل از هر چیز باید به درون خود رجوع کنید. وقتی به درون خود رجوع کنید، وقتی یاد بگیرید خود را دوست داشته باشید و به خود عشق بورزید، عشق در هر فرصتی شما را فرامی خواند. وقتی یاد بگیرید به خود احترام بگذارید، هر جا بروید به شما احترام خواهند گذاشت. پس ابتدا خود را دوست بدارید و خود را مورد احترام قرار دهید.

دیدن ویژگی ها مثبت دیگران

وقتی بتوانیم خود را دوست داشته باشیم، فرصت رابطه بهتر و ایجاد عشق عظیم تر را به خود می دهیم و این گونه می توانیم دیگری را نیز دوست داشته باشیم. عشق زمانی است که شما بتوانید احساس ملامت کردن، بازخواست، شکایت، توهین، تحقیر، سرزنش، سرکوفت و هر احساس منفی دیگر را نسبت به شخص مقابلتان نفی کنید و به احساسات مثبت اجازه ورود دهید. احساسات منفی بر خلاف قانون جذب عشق عمل خواهند کرد.

مراحل قانون جذب عشق,قانون جذب برای ازدواج با شخص مورد نظر,قانون جذب عشق از راه دور,

 اندیشه منفی ترس از شکست

یکی دیگر از عواملی که مانع می شود قانون جذب عشق کار خود را به درستی پیش ببرد، ترس از شکست است. ترس از شکست یک ارتعاش منفی است که توسط شما به کائنات فرستاده می شود. گاهی ممکن است برخی از افراد به خاطر تجربه های گذشته و روابط ناکام قبلی آمادگی ورود به رابطه جدید را نداشته باشند و احساس ترس که از تجارب قبل برای آن ها باقی مانده، موجب می شود نتوانند آن گونه که شایسته است، رابطه جدید خود را حفظ کنند.

یادگیری قانون جذب عشق

برای یادگیری قانون جذب عشق و ازدواج ابتدا باید اصول اولیه قانون جذب را فرابگیرید. شاید آغاز راه به ویژه برای کسانی که احساسات منفی فراوانی در وجود خود دارند، کمی سخت به نظر برسد اما در صورت فراگیری، می توانید آن را در همه جنبه های زندگی خود استفاده کنید و سرشار از حس خوب رسیدن به خواسته هایتان شوید.

اینکه بخواهید فکر منفی یا مثبت را انتخاب کنید، تصمیم با خود شماست و اختیار کامل در دست شماست. یکی از راه های قانون جذب عشق این است که سعی کنیم ویژگی های مثبت افراد را هر چه پررنگ تر ببینیم و در ذهن خود به آن ها پر و بال دهیم و راه را بر روی منفی ها ببندیم.

مثلاً برای موفقیت در قانون جذب عشق و ازدواج، بهتر است هر گاه حس کردیم ویژگی منفی در وجود طرف مقابل ممکن دلخواه ما نباشد، برای خود لیستی از ویژگی های مثبت او ایجاد کنیم و توجه خود را به این لیست معطوف کنیم و آن را جایی در مقابل دید خود قرار دهیم.

قانون جذب عشق و ازدواج,مراحل قانون جذب عشق,قانون جذب برای ازدواج با شخص مورد نظر,

قانون جذب ازدواج

برای جذب نیمه گمشده باید قبل از هر چیز روی رشد خود کار کنید و شایستگی خود را بالا ببرید. باید باور کنید که شایسته بهترین ها هستید. با تمرین مداوم اصول جذب می توانید این احساس را در خود پرورش دهید. هر چه باورتان را راجع به خود بیشتر تصحیح کنید، اعتماد به نفس شما بالاتر می رود و همین اعتماد به نفس عاملی پیش رونده در راه قانون جذب عشق می شود. بعد از اینکه باور و اعتماد به نفس خود را به حدکافی رساندید، با اندیشه مثبت و رعایت نکات جذب به سمت هر آن چه دوست دارید، گام بردارید.

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *